Biz;

Tosya Onur Park Plus Dinlenme Tesisleri olarak siz değerli konuklarımızı ağırlamanın ve sizleri güleryüzle uğurlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 2000 yılında hizmet vermeye başlayan Tosya Huzur Dinlenme Tesisleri sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için yeni modern ve ferah mekanımız Onur Park Plus Dinlenme Tesislerinde 2012 yılının 7.ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

Tosya Onur Park Plus

İstanbul'u Karadenız ve Dogu Anadolu'ya bağlayan ipek yolu üzerinde Kastamonu ilinin Tosya ilçesine 5 km mesafede 35000 m2 alanda 5000 m2 kapalı alanda günlük ortalama 15.000 konuklarimizin beklentilerini en yüksek düzeyde karsilamak amacıyla kurulmuştur....Tesisimizin bünyesinde yolculuklarınızda uygun fiyata keyifli ve kaliteli molalar verebileceğiniz Onur Park Plus Dinlenme Tesislerinde profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Tesisimizde

Ülkenin önde gelen tur-toplu taşıma şirketlerinin otobüsleri ve bireysel müşterilerimiz konaklamaktadır. 34 Yıllık Tecrübe doğrultusunda hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde daima en üst düzey başarı ve sürekliliği hedefleyen firmamız, değerli müşterilerine profesyonel personeliyle hizmet vermektedir. firmamızda vermis oldugumuz hizmetler restaurant, et mangal,fast food, market,yöresel ürünler pazarı, hediyelik eşya, kablosuz internet, wc ,mescid ve dinlenme odaları bulunmaktadır.

Tercihiniz için teşekkür ederiz...

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
34
Yıl
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
6
Ay
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
25
Gün